LAKÝRNÍK / LAKÝRNICE / Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

FirmaSmart Work Logistics s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 31 400 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Smart Work Logistics s.r.o.
Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.6.2024).
Místo výkonu práce: Ammann Czech Republic a.s., Nové Město nad Metují.

Náplň práce:
lakýrnické práce ve strojírenství - příprava povrchů ke stříkání, broušení, tmelení, natírání, stříkání ploch s nároky na jakost.

Požadavky:
zdravotní způsobilost - fyzická zdatnost /břemena 20 kg/; práce ve výšce 1,5 až 10 m; obsluha jeřábů, zdvihacích ramen, vazač. práce - schopnost proškolení; samostatnost; solidnost; pracovitost; morálka; spolehlivost; manuální zručnost; vysoké pracovní nasazení; základní orientace ve strojírenské výrobě /čtení výkresů/.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu do 38 Kč/den.

Kontakt telefonicky v pracovní dny od 08:00 hod. do 10:00 hod. - pan Horvat Ivan, tel.: 737 846 339.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Jiné, manuální zručnost, základní orientace ve strojírenské výrobě /čtení výkresů/
minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Náchodská 145, Nové Město nad Metují, 54901, Česko
mzda, plat (hrubý):od 31 400 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravu 38 Kč/den

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Smart Work Logistics s.r.o., IČ: 05270286
datum zveřejnění nabídky práce:25. 04. 2024